Karolina Bojar – nowa sędzia piłkarska

Karolina Bojar jeszcze nie tak dawno była głównie znana z mediów oraz telewizji. Jednak obecnie jest sędzią główną w Ekstralidze.

Debiut Karoliny

Wiemy już, że Karolina Bojar jest sędziną. Kiedy zadebiutowała? Kolegium Sędziów Polskiego Związku Piłki Nożnej dokładnie w szóstej kolejce Ekstraligi kobiet w meczu pomiędzy AP Lotos Gdańsk i Medyk Konin wyznaczyło Karolinę na sędziego głównego. Był to właśnie jej debiut na możliwie najwyższym szczeblu kobiecego piłkarstwa w naszym kraju. Dosłownie kilka dni przez wspomnianym meczu ukończyła zaledwie 23 lata.

Co było przed Ekstraligą?

Zanim Karolina Bojar dostała się do Ekstraligi, to przez dokładnie trzy sezony prowadziła mecze w pierwszej lidze kobiet. Karolina reprezentuje Kolegium Sędziów Warszawa. Wcześniej związana była z Małopolskim Związkiem Piłki Nożnej w Krakowie, ponieważ to właśnie z Krakowa pochodzi Karolina. Zawód sędziny piłkarskiej wykonuje od roku 2014.

Kobieta bardzo często pojawiała się w mediach. Najczęściej występowała jako gość czy też nawet współprowadząca różne programy w telewizji. Dużą popularnością cieszy się także na Instagramie. Obserwuje ją grubo ponad 160 tysięcy osób. Na pewno ten wynik pozwala jej być najpopularniejszą osobą, która jest związana z kobiecym piłkarstwem.

Wiele osób może się zdziwić, ale pomimo swojego młodego wieku Karolina Bojar nie jest najmłodszą sędzią główną w elicie piłkarskiej. Joanna Pondo pochodząca ze Szczecina jest dosłownie o kilka miesięcy młodsza od Karoliny. Obie są prawdziwymi profesjonalistkami.

Karolina Bojar jeszcze nie tak dawno była głównie znana z mediów oraz telewizji. Jednak obecnie jest sędzią główną w Ekstralidze. Debiut Karoliny Wiemy już, że Karolina Bojar jest sędziną. Kiedy zadebiutowała? Kolegium Sędziów Polskiego Związku Piłki Nożnej dokładnie w szóstej kolejce Ekstraligi kobiet w meczu pomiędzy AP Lotos Gdańsk i Medyk Konin wyznaczyło Karolinę na sędziego głównego.…