Kim jest Oliwia Bosowska?

Oliwia Bosowska jest aktorką młodego pokolenia. Urodziła się w Warszawie 1998 roku. Pracuje jako aktorka od 2012 roku.

Sam początek kariery

Mało kto wie, że Oliwia Bosowska debiutowała w serialu „W11 – Wydział Śledczy”. Był to rok 212. Później zagrała w serialu „Dzieciaki”. U boku Agnieszki Wosińskiej oraz Janusza Chabiora wystąpiła w krótkometrażowym filmie „Hycel”. Miała również swój udział w serialu opowiadającym o księdzu detektywie „Ojciec Mateusz”.

Bardzo dużą popularność uzyskała dzięki serialowi nadawanemu w stacji TVN „Szkoła”. Grała w nim Darię Lewicką. Podbiła także nasze serca w etiudzie „Rita”, w której zagrała rolę tytułową.

Pozostałe role

Powyżej zapoznaliśmy się z jej początkami. Jednak jej kariera dopiero się zaczyna. Zagrała chociażby w takich produkcjach jak „Korona królów”, „Pierwsza miłość”, „Na Wspólnej”, „Mecenas Lena Barska”, czy też „W rytmie serca”.

Została doceniona za rolę w dwóch głośnych serialach. Pierwszym z nich był serial „Pułapka”. W ubiegłym roku zagrała w serialu „Kod genetyczny” u boku Macieja Musiałowskiego, Karoliny Gruszki czy też Adama Woronowicza. Są to nazwiska, które wszyscy znają. Obecnie Oliwia jest już znana szerokiej publiczności, ale jesteśmy przekonani, że jeszcze niejednokrotnie o niej usłyszymy. Aktorka bardzo dobrze czuje się w serialach, jednak film również nie jest jej obcy. Musimy przyznać, że dziewczynę bardzo fajnie się ogląda i życzymy sobie jeszcze więcej produkcji z jej udziałem. Największą popularność przyniósł jej serial „Pułapka”.

Oliwia Bosowska jest aktorką młodego pokolenia. Urodziła się w Warszawie 1998 roku. Pracuje jako aktorka od 2012 roku. Sam początek kariery Mało kto wie, że Oliwia Bosowska debiutowała w serialu „W11 – Wydział Śledczy”. Był to rok 212. Później zagrała w serialu „Dzieciaki”. U boku Agnieszki Wosińskiej oraz Janusza Chabiora wystąpiła w krótkometrażowym filmie „Hycel”. Miała również…