Agata Buczkowska i jej konflikt z Michałem Wiśniewskim

Agata Buczkowska przyznaje, że rozstanie z zespołem Ich Troje bardzo odbił się na jej psychice. Po trzech latach przestała być oficjalnie wokalistką zespołu Michała Wiśniewskiego. Nie było to rozstanie w zgodzie.

Nie ona jedna

Zanim Agata Buczkowska stała się wokalistką zespołu Ich Troje u boku Michała Wiśniewskiego śpiewały: Magda Femme, Ania Świątczak, Justyna Majkowska, Jeanette Vik, Marta Milan oraz Justyna Panfilewicz.

Agata Buczkowska pod koniec 2019 roku przestała się pojawiać w zespole Ich Troje. Fani już wtedy zaczęli się dopytywać o jej aktualny status w zespole. Spekulacje jeszcze bardziej się nasiliły po różnego rodzaju wpisach Michała Wiśniewskiego w swoich mediach społecznościach. Oliwy do ognia dolały również występ zespołu Ich Troje w programie „Jaka to melodia”. Wówczas zamiast Agaty Buczkowskiej śpiewała Anna Świątczak. To Ania właśnie wspierała zespół na ostatnich koncertach.

Już na początku marca oficjalnie potwierdzono, że to Ania Świątczak zostanie nową wokalistką tego zespołu.

Dalsze spekulacje

Po kilkunastu dniach Michał Wiśniewski poprowadził w serwisie YouTube zespołowego czata. Na słowa Michała Wiśniewskiego zareagowała Agata. Postanowiła ujawnić wszelkie kulisy swojego rozstania z tym zespołem.

Kobieta zauważyła, że na transmisji zostało powiedziane, że jest osobą nieobliczalną i wytoczyła Michałowi Wiśniewskiego sprawę sądową. Kobieta zdementowała te plotki. Nie ma nawet zielonego pojęcia o jakiej sprawie sądowej była w ogóle mowa. Na pewno nie jest to żadna sprawa sądowa wytoczona z jej strony.

Agata Buczkowska przyznaje, że rozstanie z zespołem Ich Troje bardzo odbił się na jej psychice. Po trzech latach przestała być oficjalnie wokalistką zespołu Michała Wiśniewskiego. Nie było to rozstanie w zgodzie. Nie ona jedna Zanim Agata Buczkowska stała się wokalistką zespołu Ich Troje u boku Michała Wiśniewskiego śpiewały: Magda Femme, Ania Świątczak, Justyna Majkowska, Jeanette Vik, Marta…