Ola Filipek: Wiek, Mąż, Wzrost i Kariera w RMF FM oraz Pochodzenie

Kim jest Ola Filipek? To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy lubią rano wstawać do dźwięków RMF FM. Ola Filipek, dziennikarka i prezenterka RMF FM, tchnęła nowe życie w poranne pasmo tej rozgłośni. Czas na rzut okiem na jej wiek, życie prywatne oraz karierę.

Ola Filipek urodziła się 16 lutego, jednak informacje na temat konkretnego roku jej urodzenia są skrzętnie chronione przed mediami. Mimo to jest to postać znana szerokiej publiczności, a jej wiek stanowi jedynie drobną zagadkę dla fanów. Wzrost Oli Filipek to również tajemnica, której dziennikarka nie zdradza publicznie, ale nie ma wątpliwości, że jej postawa i charyzma sprawiają, że jest osobą, która się wyróżnia.

Kim jest Ola Filipek w życiu prywatnym? Mężem prezenterki jest Mateusz Filipek. Para wzięła ślub w 2015 roku i od tamtej pory wspólnie tworzą swoją życiową historię. Choć Ola rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym, to czasem na swoim profilu na Instagramie publikuje zdjęcia ze swoim mężem, który jest jej największym wsparciem.

Ola Filipek do RMF FM trafiła prawie przypadkiem. Studiując na Uniwersytecie Jagiellońskim, pracowała jako wolontariuszka w Radiu Egida, gdzie prowadziła audycje i realizowała reportaże. W 2010 roku dołączyła do zespołu RMF FM, gdzie na początku zajmowała się prowadzeniem serwisów informacyjnych i wywiadów. Później po raz pierwszy miał miejsce jej debiut jako prezenterki na żywo, kiedy od listopada 2016 roku zaczęła prowadzić poranny program.

Wśród słuchaczy zyskała wielką popularność dzięki swojemu stylowi prowadzenia audycji i specyficznemu poczuciu humoru. Dzięki swoim profesjonalnym umiejętnościom szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy RMF FM.

Ola Filipek pochodzi z Krakowa. Tam ukończyła szkołę podstawową i liceum, po czym rozpoczęła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od tamtej pory Kraków stał się jej domem, choć dziennikarka z zamiłowaniem podróżuje i często dzieli się swoimi podróżniczymi doświadczeniami z fanami.

Choć Ola jest bardzo skromna i stara się nie udzielać wielu wywiadów na temat swojego życia prywatnego, to wiadomo, że jest uzależniona od kawy, uwielbia gotować, a jej ulubionym filmem jest „Wielki Lebowski”. Filipek, jako jedna z najbardziej cenionych prezenterów w Polsce, jest prawdziwym przykładem osoby, którą cechuje profesjonalizm, ciężka praca i pasja do tego co robi.

W ten sposób, Kim jest Ola Filipek? Niczym innym jak dowodem na to, że warto realizować swoją pasję, nieustannie się rozwijać i robić to co się kocha. Dlatego tez jest tak bardzo podziwiana i szanowana, zarówno w środowisku radiowym, jak i poza nim.

Przeczytaj więcej na: https://lifestyledesign.pl/kim-jest-ola-filipek-wiek-maz-wzrost-rmf-fm-skad-pochodzi/.

Kim jest Ola Filipek? To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy lubią rano wstawać do dźwięków RMF FM. Ola Filipek, dziennikarka i prezenterka RMF FM, tchnęła nowe życie w poranne pasmo tej rozgłośni. Czas na rzut okiem na jej wiek, życie prywatne oraz karierę. Ola Filipek urodziła się 16 lutego, jednak informacje na temat konkretnego roku…