Kim jest Sylwia Gliwa?

Sylwia Gliwa jest polską aktorką filmową, jak i także teatralną. Ukończyła bardzo dobrą Akademię Teatralną w Warszawie, a do tego szanowane warsztaty Lee Strasberg Studio w Nowym Jorku. Zadebiutowała na ekranie gościnną rolą w bardzo popularnym serialu o nazwie „Klan”. W sierpniu 2011 roku wzięła ślub z Marcinem Biernackim, który jest dziennikarzem oraz kierowcą rajdowym.

W jakich produkcjach zasłynęła?

Sylwia Gliwa jest najbardziej znana z dwóch topowych seriali. Mowa o serialu „Na wspólnej” oraz „Pierwsza miłość”. Wystąpiła także między innymi w serialu „Ojciec Mateusz”, „Kasia i Tomek” czy też „Na dobre i na złe”. W latach między 2001 a 2003 Sylwia Gliwa występowała także na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie. Przez dwa lata (od 2004-2006) grała dla Teatru Rozmaitości oraz Teatru Narodowego. Występowała również w Teatrze Telewizji. Miało to dokładnie miejsce w latach 2000-2001.

Poza serialami oraz sztukami teatralnymi Sylwia Gliwa wystąpiła w kilku filmach. Były to takie tytuły jak „Karol – Człowiek, który został papieżem” w reżyserii Giacamo Battiato, „Chopin. Pragnienie miłości” w reżyserii Jerzego Antczaka czy też „Zakochana dziewczyna” w reżyserii Witkowskiego. Na swoim koncie ma również nieco inną przygodę w postaci dubbingu w filmie „Na fali” czy też w grze „Prince of Persia”.

Niezwykła metamorfoza

Musimy przyznać, że na przestrzeni lat Sylwia Gliwa przeszła niesamowitą zewnętrzną metamorfozę. Zmieniła się nie do poznania. Farbując się na platynowy blond zszokowała (oczywiście pozytywnie) swoich fanów.

Sylwia Gliwa jest polską aktorką filmową, jak i także teatralną. Ukończyła bardzo dobrą Akademię Teatralną w Warszawie, a do tego szanowane warsztaty Lee Strasberg Studio w Nowym Jorku. Zadebiutowała na ekranie gościnną rolą w bardzo popularnym serialu o nazwie „Klan”. W sierpniu 2011 roku wzięła ślub z Marcinem Biernackim, który jest dziennikarzem oraz kierowcą rajdowym.…