Kim jest Michał Malitowski?

Czasem spotykamy aktorów, którzy tańczą bądź malarzy, którzy też rzeźbią, pisarzy, którzy są związani z teatrem. Wiele osób pragnie w ten sposób zwiększyć swoje szanse na sukces poprzez zajmowanie się kilkoma dziedzinami naraz ale nie Michał Malitowski, który całą swoją osobą jest związany z tańcem. 

Kariera

Pochodzi z Zielonej Góry, urodził się 28 maja 1980 roku zatem niedługo będzie obchodził swoje 42 urodziny. Człowiek, który kocha taniec. Jest trzykrotnym mistrzem polski, wicemistrzem i mistrzem świata w tańcu latynoamerykańskim. Do 2011 roku reprezentował Polskę a w późniejszych latach podczas turniejów występował w roli reprezentanta Anglii. Występował też w wielu programach telewizji Polas związanych z tańcem. Jurorował w: „Got to dance”, „World of dance Polska” oraz „Taniec z gwiazdami”. 

Żona

Przez wiele lat był związany zawodowo i prywatnie z Joanną Leunis, która była jego partnerką życiową oraz taneczną w wielu konkursach. Para nigdy nie wzięła ślubu jednak byli ze sobą związani poprzez wspólne dziecko – córkę Lię urodzoną w 2016 roku. Ich związek rozpadł się w 2019 roku a już 6 stycznia 2020 roku Michał Malitowski poślubił 13 lat młodszą od siebie Yuliję Philips. W życiu jak w tańcu nigdy nie wiemy kiedy pośliźnie się noga a na miejsce Yuliji czeka już zapewne wiele innych młodych kobiet. 

Czasem spotykamy aktorów, którzy tańczą bądź malarzy, którzy też rzeźbią, pisarzy, którzy są związani z teatrem. Wiele osób pragnie w ten sposób zwiększyć swoje szanse na sukces poprzez zajmowanie się kilkoma dziedzinami naraz ale nie Michał Malitowski, który całą swoją osobą jest związany z tańcem.  Kariera Pochodzi z Zielonej Góry, urodził się 28 maja 1980…