Kim jest Marta Karpińska?

Marta Karpińska razem ze swoją przyjaciółką Patrycją Szreder dołączyły do uczestniczek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Dokładnie dołączyły w jedenastym sezonie. Kim jest ta kobieta? Czy była już sławna przed programem nadawanym na stacji TTV?

Znana już wcześniej

Marta Karpińska to nowa uczestniczka popularnego programu „Googlebox. Przed telewizorem”. Jednak znana była już w mediach nieco wcześniej. Tak naprawdę zasłynęła jako Wodzianka w programie „Kuba Wojewódzki”. Jedni mogą się z tego śmiać, ale tak naprawdę jest to pewnego rodzaju przepustka do sławy.

Modelka i fotomodelka

Marta Karpińska pracuje jako modelka oraz fotomodelka. Jest to przepiękna kobieta, która wykorzystuje swoją urodę i bardzo dobrze. Dla nas jest to jak najbardziej na plus. Lubimy oglądać przepiękne kobiety, które na dodatek są mądre i potrafią się wypowiedzieć z sensem. Niestety w wielu przypadkach mamy do czynienia, że dziewczyny czy też mężczyźni promujący się na Intagramie, nie mają w rzeczywistości niczego mądrego do powiedzenia. Zdążyliśmy się już do tego przyzwyczaić, ale mówimy jasno, że tak nie powinno być. Szczególnie, że osoby te są najczęściej wzorem do naśladowania przez nasze dzieci.

Na całe szczęście Marta Karpińska nie należy do takich osób. Jest to osoba niezwykle miła, która rozśmiesza nas do łez podczas oglądania programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Chyba nie wyobrażamy sobie już bez niej programu, pomimo, że dołączyła do ekipy dopiero w jedenastym sezonie, to już się przyzwyczailiśmy.

Marta Karpińska razem ze swoją przyjaciółką Patrycją Szreder dołączyły do uczestniczek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Dokładnie dołączyły w jedenastym sezonie. Kim jest ta kobieta? Czy była już sławna przed programem nadawanym na stacji TTV? Znana już wcześniej Marta Karpińska to nowa uczestniczka popularnego programu „Googlebox. Przed telewizorem”. Jednak znana była już w mediach nieco wcześniej. Tak…