Kim jest Janusz Józefowicz?

Bliscy o artyście wypowiadają się w dość skrajny sposób, jakby Janusz Józefowicz miał dwie twarze. Twarz profesjonalisty, pracoholika, który jest bardzo zdawkowy w komplementach i skupia się na krytyce tego, co można poprawić. Twarz prywatna, która okazuje najbliższym, jest już cieplejsza i wyrozumialsza.

Praca i osiągnięcia reżysera. 

CV Janusza Józefowicz prawdopodobnie ma kilkanaście stron. Jest nie tylko reżyserem, scenarzystą i choreografem, ale też aktorem, muzykiem i dyrektorem artystycznym. Posiada wykształcenie magistra sztuki, pracował jako pedagog, a zdolności taneczne szlifował w Pradze i Stanach a jego sztukę pod tytułem „Metro” grają największe polskie teatry od prawie 30 lat. Jego osiągnięciami można by obdzielić kilku artystów i każdy z nich byłby niewiarygodnie sławny. 

Związki i życie prywatne.  

Janusz Józefowicz posiada dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa. Obecnie od lat związany jest z drugą żoną, dużo młodsza Nataszą Urbańską. Oboje są  dumnymi rodzicami córeczki Kaliny. Jednak przede wszystkim są dla siebie współpracownikami. Tak też ich uczucie się zaczęło – od wspólnej pracy. To z pewnością ona doświadcza obu twarzy artysty najczęściej jako że jest zarówno jej mężem jak i szefem w teatrze Buffo. 

Bliscy o artyście wypowiadają się w dość skrajny sposób, jakby Janusz Józefowicz miał dwie twarze. Twarz profesjonalisty, pracoholika, który jest bardzo zdawkowy w komplementach i skupia się na krytyce tego, co można poprawić. Twarz prywatna, która okazuje najbliższym, jest już cieplejsza i wyrozumialsza. Praca i osiągnięcia reżysera.  CV Janusza Józefowicz prawdopodobnie ma kilkanaście stron. Jest…