Janusz Chabior – wygląd u mężczyzny nie ma większego znaczenia.

Choć jest to stwierdzenie, wydawałoby się banalne i oczywiste, to wielu mężczyzn nadal zdaje się w nie nie wierzyć. Janusz Chabior jest kolejnym przykładem, że ograniczenia związane z wyglądem istnieją tak naprawdę tylko w naszych głowach. 

Mimo że aktor nie posiada aparycji Brada Pitta, osiągnął duży sukces na polu zawodowym oraz prywatnym. Choć jest wysokiego wzrostu (prawie 190 cm), to jest wyjątkowo szczupły. Nie posiada szerokiej klaty i bicepsów, mimo to wcielił się w niejednego twardziela zarówno w serialach, jak i filmach. Wystąpił też w wielu spotach reklamowych, chociaż niektórzy do dziś myślą, że trzeba mieć twarz modela, by robić karierę w reklamie. Janusz Chabior zadaje kłam wszystkim tym twierdzeniom i na przekór niedowiarkom kształtuje swoje życie, zamiast poddawać się kompleksom. 

Udane życie prywatne. 

Relacje z płcią przeciwną również są obwarowane różnego rodzaju nieuzasadnionymi przekonaniami. Mężczyźni do dziś wieżą, że trzeba mieć odpowiednie zęby, zbudowaną tężyznę fizyczną albo mieć na koncie Oskara lub Nobla, żeby w ogóle mieć szansę porozmawiać z piękną kobietą. Nic z tych rzeczy. Janusz Chabior na swoim przykładzie obala kolejne mity. Aktor w 2020 roku poślubił przepiękną, młodszą od siebie o prawie 30 lat Agatę Wątróbska. Można? Można!

Choć jest to stwierdzenie, wydawałoby się banalne i oczywiste, to wielu mężczyzn nadal zdaje się w nie nie wierzyć. Janusz Chabior jest kolejnym przykładem, że ograniczenia związane z wyglądem istnieją tak naprawdę tylko w naszych głowach.  Mimo że aktor nie posiada aparycji Brada Pitta, osiągnął duży sukces na polu zawodowym oraz prywatnym. Choć jest wysokiego…