Fryzura do okrągłej twarzy – w jaki sposób ją dobrać?

Okrągła twarz jest cechą, która jest dosyć charakterystyczna dla osób z nadwagą, ale nie tylko. Takim typem urody mogą również odznaczać się osoby szczupłe. Okrągła buzia nie jest problemem. Wystarczy odpowiednia fryzura do okrągłej twarzy, a mankament zamienić się może w pokaźny atut.

Najlepsze rozwiązanie

Jak fryzura do okrągłej twarzyKobiety, które noszą długie włosy przy dosyć okrągłej twarzy powinny unikać raczej cieniowania bezpośrednio przy linii brody oraz policzków. O wiele lepszym rozwiązaniem będą fale delikatne, które zachodzą w sposób subtelny na naszą twarz. Fryzura taka zakryje optycznie krągłości. Kobiety z włosami sięgającymi ramion powinny zadbać o fryzurę, która nadaje objętości włosom. Świetnym sposobem jest wycięta grzywka czy też przedziałek na boku. W takim przypadku odradza się wykonanie prostej grzywki.

To jest najtrudniejsze

Na pewno najtrudniejsze czeka nas przy wyborze fryzury dla okrągłej twarzy oraz krótkich włosów. Krótkie cięcie samo w sobie znacznie eksponuje twarz. Dlatego też może ono podkreślić pełne policzki oraz buzię. W tym przypadku jest najważniejsze podniesienie ku górze swoich włosów. Sprawi to wyciągnięcie optyczne twarzy. Inny trik to ułożenie asymetryczne włosów na jedną ze stron.

Podsumowując ten temat, kobiety z twarzami okrągłymi unikać powinny loków, jak i także fryzur, które znacznie zwiększają objętość przy samej linii szczęki oraz także policzkach. Musimy koniecznie zrezygnować także z surowych oraz wyraźnych cięć, a do tego zadbać o podniesienie u nasady włosów.

Okrągła twarz jest cechą, która jest dosyć charakterystyczna dla osób z nadwagą, ale nie tylko. Takim typem urody mogą również odznaczać się osoby szczupłe. Okrągła buzia nie jest problemem. Wystarczy odpowiednia fryzura do okrągłej twarzy, a mankament zamienić się może w pokaźny atut. Najlepsze rozwiązanie Jak fryzura do okrągłej twarzy? Kobiety, które noszą długie włosy przy dosyć…