Co należy wiedzieć o Marii Dębskiej?

Maria Dębska oraz Marcin Bosak to jedna z najgorętszych par w polskim aktorstwie. Para całkiem niedawno zdecydowała się na ślub oraz polecieli na słoneczną Sardynię.

Kariera Marii Dębskiej

Maria Dębska to niezmiernie znana aktorka, która zarówno odnajduje się w filmach, jak i także w teatrze. Fani mogą ją korzyć z takich filmów jak Moje córki Krowy, Zabawa zabawa, Cicha noc czy też Demon. Aktorka ta w sposób regularny występuje także w wielu polskich serialach. Maria Dębska oraz Marcin Bosak są bardzo szczęśliwym małżeństwem. Na początku ich związku pojawiło się wiele plotek w mediach, które mówiły głównie o tym, że aktorka rozbiła poprzedni związek Marcina Bosaka. Bowiem aktor ten był związany z Moniką Pikułą i to przez okres piętnastu lat. Ze sobą mają nawet dwójkę dzieci.

Czego zazdrościmy Marii Dębskiej?

Na pewno jest to mąż. Marcin Bosak głównie jest nam znany ze świetnej roli Kamila Gryca w serialu M jak Miłość. Jednak Marcin Bosak także wystąpił w bardzo wielu sztukach teatralnych, a niedawno także się pojawił na dużym ekranie. Mogliśmy go chociażby oglądać w firmie o tytule Polityka w reżyserii Patryka Vegi.

Oczywiście Marii Dębskiej możemy także zazdrościć osiągnięć, o których już sobie powiedzieliśmy. Na pewno nas zachwycają. Jako zwykłe osoby możemy jej nie tylko zazdrościć talentu, który jest przeogromny, ale także udanego życia prywatnego. Gdy spojrzymy na tę parę, to już na pierwszy rzut oka widzimy, że są oni sobie przeznaczeni. Prześlicznie ze sobą wyglądają.

Maria Dębska oraz Marcin Bosak to jedna z najgorętszych par w polskim aktorstwie. Para całkiem niedawno zdecydowała się na ślub oraz polecieli na słoneczną Sardynię. Kariera Marii Dębskiej Maria Dębska to niezmiernie znana aktorka, która zarówno odnajduje się w filmach, jak i także w teatrze. Fani mogą ją korzyć z takich filmów jak Moje córki Krowy,…